Modern View Skuteczna strona WWW Twojej firmy

Skup się na swojej firmie, a my zajmiemy się Twoją stroną internetową. Nasze usługi obejmują projektowanie, budowanie, testowanie oraz zapewnienie obsługi i bezpieczeństwa Twojej strony internetowej.

Tworzymy nowoczesne strony internetowe

Wiesz, że strona internetowa jest wizytówką Twojego biznesu? Zajmiemy się jej budową zgodnie z wymaganiami dzisiejszych klientów. Dostosujemy wygląd do specyfiki Twojej branży i zapytamy o Twoje preferencje. A jeśli będziesz chciał coś zmienić, to nie ma problemu – dedykowany opiekun będzie czekał na Twoje sugestie.

 

Naszą pasją jest tworzenie stron internetowych, a Twoją – prowadzenie biznesu. Dlatego zagrajmy razem w jednym zespole!

Mamy to, czego potrzebujesz, by zabłysnąć w sieci

Responsywność

Korzystamy z Internetu w różnych sytuacjach i na różnych urządzeniach. Dlatego nasze strony internetowe są zoptymalizowane tak, aby świetnie wyglądały zarówno na komputerach, jak i laptopach, tabletach oraz smartfonach.

Stabilność

Zapewniamy ciągłość działania strony internetowej dzięki naszym usługom utrzymania. Monitorujemy Twoją witrynę aby wykrywać i usuwać wszelkie awarie i problemy techniczne. Dzięki temu Twoi klienci zawsze mają dostęp do Twojej strony.

Bezpieczeństwo

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym monitorowanie, filtrowanie ruchu oraz zabezpieczenia przed atakami typu DDoS. Nie ryzykuj utraty danych i reputacji – skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się spokojem.

Wsparcie

Zaufaj naszej opiece technicznej i skup się na prowadzeniu biznesu! Oferujemy kompleksową opiekę nad Twoją stroną internetową, w tym monitorowanie, aktualizacje oraz rozwiązywanie problemów.

Piękno

Nasze nowoczesne strony internetowe zachwycają i są łatwe w obsłudze. Projektujemy je zgodnie z najnowszymi trendami i oczekiwaniami klientów, aby Twoja witryna generowała ruch i przynosiła zyski.

 

Jak powstaje strona internetowa?

1.Plan

Wysłuchujemy Twoich potrzeb i oczekiwań, jednocześnie zadając dodatkowe pytania. Wszystko po to, aby dostarczyć wartość, jakiej oczekujesz.

2.Projekt

Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy projekt graficzny Twojej strony. Proponujemy typografie, kolorystykę i układ elementów.

3.Kodowanie

Zaakceptowany przez Ciebie projekt graficzny przekazujemy do naszych programistów, którzy statyczną grafikę zamienią na nowoczesny i przejrzysty kod.

4.Test

Testujemy poprawność działania. Otrzymując od nas gotową stronę, masz pewność, że wszystko jest tak, jak być powinno.

5.Akceptacja

Przesyłamy Ci link do wdrożonej i gotowej strony na naszych serwerach produkcyjnych. To miejsce gdzie możesz przeklikać i sprawdzić stronę oraz przesłać nam feedback.

6.Start

Gotowe! Stronę po akceptacji umieszczamy na docelowej domenie oraz Twoich serwerach. Od teraz strona jest dostępna online.

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Tworzymy również zaawansowane i rozbudowane portale/ systemy oparte o najnowocześniejsze technologie. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy – skontaktuj się z nami.

Chcę porozmawiać na ten temat

Co o nas piszą?

Otrzymujesz wygodę, oszczędzasz czas i korzystasz z profesjonalnego wsparcia!

Załatwiamy za Ciebie całą sprawę ze stroną internetową, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwoju biznesu. Oferujemy dedykowanego opiekuna, który będzie Cię wspierał na każdym etapie współpracy.

Pomożemy Ci w prowadzeniu i promocji strony internetowej. Skontaktuj się z opiekunem, przedstaw swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą.

Umów konsultację

Interesujące? Porozmawiajmy!

Patryk Jedynak

Business Lead & Product Designer

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 👋

Formularz kontaktowy