To aż opakowanie

Badania pokazują, że ponad 70% decyzji zakupowych podejmujemy bezpośrednio w sklepie i zabiera nam to średnio 12 sekund.Masz tylko jeden moment, by zainteresować klienta tym, co sprzedajesz.

Co zrobisz? Możesz machnąć ręką i odpuścić. Wtedy wszyscy będą omijać Twoje produkty szerokim łukiem. Możesz zatroszczyć się o opakowanie, które będzie krzyczeć: „Weź mnie sobą”. I nie chodzi tylko o kontrastowe kolory, wyraziste wzornictwo czy nowoczesny font.  Opakowanie to cichy sprzedawca i pierwsza reklama Twojego produktu. Dołożymy wszelkich starań, by skutecznie wywiązywało się ze swojej roli.

Co robimy?

Konstrukcja (siatka wykrojnika)

Nieważne, jak wygórowane i skomplikowane będziesz miał wymagania wobec swojego produktu, my skonstruujemy dla niego takie opakowanie, któremu trudno będzie się oprzeć.

Dysponujemy najnowszym oprogramowaniem i narzędziami do konstrukcji opakowań. Naszą tajną bronią jest wiedza, doświadczenie i kreatywność, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane wizje opakowań jednostkowych i zbiorczych.

Wizualizacja 3D

Zanim wypuścisz swój produkt wiele razy testujesz go, robisz próby jakościowe i wizualne. Tak samo powinno być także z opakowaniami. Zapewne chcesz wiedzieć, jak będzie prezentować się Twoje opakowanie na sklepowej półce przed wyprodukowaniem. Jeśli zechcesz, do projektu graficznego przygotujemy także profesjonalną wizualizację 3D.

Gotowy render może posłużyć potem jako forma promocji na firmowej stronie internetowej, w mediach społecznościowych czy branżowych targach. Możesz liczyć na nasze wsparcie od konceptu aż po efekt finalny. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nowoczesny projekt

Nie wypada sądzić książki po okładce, a człowieka po stroju, jednak to właśnie opakowanie – jego jakość i atrakcyjność – najczęściej decyduje o tym, czy klient zaufa Twojej firmie, a produkt zapadnie mu w pamięć.

Tak już skonstruowani jesteśmy, że częściej sięgniemy po „lepsze opakowanie” niż „lepszy produkt”. A gdyby tak móc zaoferować klientowi jedno i drugie? Ty zadbasz o jakość produktu. My zajmiemy się resztą. Dosłownie.

Umów się na darmową konsultację

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować ponownie

Nasze dane kontaktowe

+48 575 922 857

Żeligowskiego 43D, Łódź

kontakt@modern-view.pl

NIP: 7322188438