sketching-logo-branding-design-drawing

Dobra strategia

Zaplanujemy i wdrożymy całą strategię wizualną dla Twojego biznesu – od A do Z. Połączymy w niej potrzeby i pomysły, skonfrontujemy je z najnowszymi trendami oraz badaniami wśród odbiorców. Dzięki temu otrzymasz idealnie dopracowaną i wycyzelowaną wizję, która stanie się wizytówką Twojej firmy.

Co robimy?

Projektowanie logo

Logo to zazwyczaj pierwszy punkt styku odbiorcy z Twoją firmą, dlatego powinno jak najlepiej odzwierciedla to, jaka ona rzeczywiście jest. Musi zawierać główne cechy, budzić skojarzenia, a przez to stać się pomostem, po którym klient będzie chciał ją lepiej poznać.

Współcześnie najczęściej docierają do nas komunikaty wizualne, dlatego tym bardziej trzeba zadbać o to, by było ono czytelne i wyróżniające się na tyle, by na trwale zapisało się w świadomości ludzi.

Projektowanie akcydensów firmowych

To po prostu wszelkie materiały drukowane związane z Twoją marką. Pełnią one rolę informacyjną, promocyjną czy marketingową. Zaliczamy do nich wizytówki, papeterię firmową, kubki, długopisy, teczki czy katalogi.

Na Twoje życzenie księgę znaku możemy poszerzyć także o projekty materiałów reklamowych i akcydensów Twojej firmy.

Projektowanie reklam Internetowych

W ostatnich latach reklama internetowa w wielu branżach systematycznie pochłania coraz większą część budżetów internetowych. Nie powinno to nikogo dziwić, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, jakie możliwości bezpośredniego dotarcia do wymarzonych klientów teraz mamy.

Chociażby dlatego Twój biznes nie może sobie pozwolić na to, by jego obecność w Sieci ograniczała się jedynie do statycznej strony internetowej.

Projektowanie księgi znaku

W ramach przygotowania identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie przygotować także obszerną księgę znaku. Księga znaku to zbiór informacji na temat logo i jego wykorzystania.

Określa ona dozwolone i niedozwolone modyfikacje kolorystyczne, ingerencję w font, rozmiar logo, projekty materiałów reklamowych i akcydensów a także wyszczególnienie konkretnych kolorów i barw, które zostały wykorzystane w projekcie.

Przygotowanie animacji oraz wizualizacji 3D

Chcąc pokazać całe spektrum możliwości produktu, przygotujemy specjalną animację – także z lektorem, który będzie komentował przedstawiane informacje. Do prezentacji wykorzystamy również najnowszą technologię 3D.

Poza animacjami oferujemy wizualizacje oraz modele 3D, a dla jeszcze bardziej spektakularnego efektu zaaranżujemy do nich specjalną scenerię.

Przygotowanie animacji oraz wizualizacji 3D

Branża e-commerce należy do jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi biznesu internetowego. Wybierając Internet jako jeden z głównych kanałów sprzedaży swoich produktów i usług, nie możesz sobie pozwolić na toporną szatę graficzną. No chyba, że chcesz odstraszyć, a nie przyciągnąć i zatrzymać klientów.

Mamy pełną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, by stworzyć miejsce, do którego będzie się z radością wracało – funkcjonalne i piękne.

Umów się na darmową konsultację

Nasze dane kontaktowe

+48 575 922 857

Żeligowskiego 43D, Łódź

kontakt@modern-view.pl

NIP: 7322188438